ZÁRUKA NA TEPELNÁ ČERPADLA IVT


ZÁRUKA NA TEPELNÁ ČERPADLA IVT


řada Greenline: 5 let na tepelné čerpadlo, 5 let na kompresor. Za příplatek + 5.000 Kč lze prodloužit záruku kompresoru na 10 let.

řada PremiumLine a řada Geo C::5 let na tepelné čerpadlo, 10 let na kompresor v ceně

řada AirX:5 let na tepelné čerpadlo, 5 let na kompresor. Za příplatek + 5.000 Kč lze prodloužit záruku kompresoru na 10 let

IVT

Servis

Zdá se Vám, že Váš miláček (tepelné čerpadlo IVT) není v ideální kondici? Že by snad mohl mít nějaký žaludeční problém? Zavolejte nám na číslo 737 356 872 a vyrazíme na servis rychlostí záchranné služby. Protože nejde ale o život, děkuji za pochopení, že večer už telefon možná nevezmene a ozveme se další ráno. Každý má právo na trochu soukromého života bez pracovního mobilu. Ve smlouvě garantujeme příjezd na pochroumané tepelné čerpadlo nejpozději do 24 hodin od nahlášení závady, včetně víkendů a svátků.

Náhradní díly máme skladem, nemusíte proto shánět rodině po sousedech teplé oblečení, než dovozce pošle nový díl. Zkoušeli jste někdy akutně sehnat servisáka na plynový kotel? Záležitost na dva Ibalginy 400. Tohle nikdo při rozhodování o zdroji tepla neřeší.

Protože tepelná čerpadla už trochu za těch více než 20 let známe, jsme certifikované středisko na záruční a pozáruční servis IVT a také na uvádění tepelných čerpadel IVT do provozu. Což je nutné pro uznání záruky.

V rámci záručního servisu je doprava, montáž i náhradní díl zdarma, přestože oficiální záruka IVT hovoří cosi o zákaznické spoluúčasti. Je to bonus pro Vás, poděkování za důvěru, že jste do toho s námi šli. Pozáruční oprava je účtována dle ceníku náhradních dílů IVT + hodinová servisní práce 300,- Kč + symbolická doprava.

Právě z důvodu pozáručního servisu nerealizujeme zakázky dále než +- 60km od naší firmy, abychom z Vás zbytečně netahali po záruce peníze za dopravu přes půl republiky. Cestovné pak totiž může být dražší než samotná oprava, což si při podpisu smlouvy se vzdálenou firmou ani nemusíte neuvědomit. Setkal jsem se se zajímavou položkou montážní firmy z Moravy na pozáruční opravu u Chebu : 4.400 Kč za čas 2 osob, strávený na cestě. Plus doprava 8.800 Kč.

Top